Poszukujesz profesjonalnych i rzetelnych informacji o sterydach, cyklach sterydowych albo dopingu w sporcie? Stworzyliśmy ten serwis byś mógł je znaleźć.

Zgromadziliśmy szczegółowe opisy najczęściej stosowanych środków wraz z przykładowymi zdjęciami preparatów. Dowiesz się gdzie i jak są stosowane, jakie mogą przynieść korzyści i jakie niosą ze sobą zagrożenia. Autorami serwisu są specjaliści z różnych dziedzin oraz osoby zawodowo zajmujące się sportem, co stanowi gwarancję jego rzetelności.

Serwis Sterydy.NET jest stale aktualizowany, gdyż wiedza, której dotyczy, wciąż się rozwija. Zamieszczamy tu artykuły, doniesienia z badań, oraz opinie ekspertów – a wszystko po to byś miał pewność, że zdobyta tu wiedza ma charakter naukowy i empirycznie weryfikowalny.
Naszym celem nie jest zachęcanie do dopingu, ani tym bardziej jego propagowanie, równocześnie nie mamy ambicji zniechęcania kogokolwiek do sięgania po sterydy. Chcemy by nasz serwis był obiektywnym źródłem profesjonalnych informacji – i niczym więcej.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub uwagi – napisz do nas. Każdy Twój głos jest dla nas cenny, bo pozwoli nam precyzyjniej reagować na Twoje potrzeby.

Zespół Sterydy.NET

Administracja portalu w żadnej formie i w żaden sposób nie zachęca do stosowania wspomagania farmakologicznego pod jakakolwiek postacią. Serwis posiada jedynie charakter ściśle informacyjny. Jednocześnie informujemy, że stosowanie wspomagania farmakologicznego może doprowadzić do poważnych problemów natury zdrowotnej, włączając śmierć.

Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane przez autorów. Zawartość każdego artykułu wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów a interpretacja i stosowanie się do zamieszanych informacji jest czyniona na własną odpowiedzialność. Z tego względu, zwracamy uwagę na to, iż serwis może zawierać wiele błędnych, nierzetelnych lub całkowicie nieprawdziwych informacji, za które nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.