d-zine

Nazwy substancji czynnej: 17beta-hydroxy 2alpha,17alpha-dimethyl 5alpha-androstan 3-one azine
Stosunek Androgenny/Anaboliczny: 95/210
Okres półtrwania: bd
Czas trwania cyklu: 2-4 tygodnie
Przeciętna dawka: 20-40 mg dziennie

Dymethazyna to dwie cząsteczki sprzęgnięte ze sobą. Enzymy trawienne rozprzęgają to wiązanie i otrzymujemy dwie osobne cząsteczki podobne do methasteronu (m-drol). Środek ten wykazuje bardzo duże podobieństwo do methasteronu, jednak jest troszkę mniej anaboliczny niż jego kuzyn.

Tak więc, wszystkie efekty/skutki uboczne występują tak samo jak w przypadku methasteronu. Negatywny wpływ na wątrobę należy stłumić przy pomocy środków profilaktycznych.

Szybki przyrost masy mięśniowej może powodować tzw. back pumps – silne bóle w obszarze lędźwi. Ból może być bardzo nieprzyjemny. Niektórzy użytkownicy polecają stosować taurynę 3 g dziennie. Ponadto można spodziewać się oleistej skóry, wysokiego ciśnienia krwi, przyspieszonego oddechu.

Wiele użytkowników przyrosty zdobyte na tym środku porównuje do kilku razy większych od epistane. Słyszano też pogłoski, że jest też najsilniejszym dostępnym środkiem na rynku. Środek ten może w niewielkim stopniu powodować retencję podskórnej wody. Nie należy łączyć z innymi środkami metylowanymi.