furuza a

Nazwy substancji czynnej: 5a-androstano[2,3-c]furazan-17b-tetrahydropyranol ether
Stosunek Androgenny/Anaboliczny: 30/100
Okres półtrwania: bd
Czas trwania cyklu: 5-7 tygodni
Przeciętna dawka: 100-300 mg dziennie

Furuza-A jest klonem środka o nazwie Furzabol. Jest bardzo podobny do Winstrolu, ale bardziej efektywny. W związku z tym, że Furuza-A jest bardzo łagodny środkiem, czyni z niego doskonałą substancję dla początkujących osób stosujących prohormony. Jako, że środek ten jest niemetylowany nie musimy się martwić o naszą wątrobę, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym produktem dla nowicjuszy. Furuza-A jest rzadko wykorzystywany do cykli typowo masowych, jednak cieszy się dużym zainteresowaniem w środkach redukcyjnych. Znakomicie nadaje się jako „stacker” ponieważ nie zawiera grupy 17aa. Jednym z największych minusów tego środka jest niewątpliwie jego wysokie dawkowanie, co czyni go środkiem dla zamożnych użytkowników.

Jak wspomniałem wyżej, jest środkiem, który musimy dawkować znacznie powyżej tego co sugerują producenci, aby odczuć rezultaty. Zalecana przez producentów dawka to 150 mg (50 mg x 3), jednak takie dawkowanie nie przyczyni się do znacznego wzrostu masy, może jednak pomóc nam przy cyklach redukcyjnych, gdzie głównym zadaniem jest spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej. W cyklach typowo masowych najpopularniejsze dawkowanie oscyluje w granicach 250-300 mg dziennie. Taka dawka zdecydowanie wpłynie na wzrost masy i poprawę sylwetki.

Jako, że środek jest niemetylowany może być brany dłużej niż standardowe 6 tygodni. Większość użytkowników stosuje cykle 6-9 tygodni, trzymając się zasady, czym większa dawka tym krótszy cykl. Dla osób, które planują długi cykl polecam zastosować średnie dawki, ewentualnie podbić do maksymalnej na ostatni tydzień cyklu. Ponieważ okres półtrwania Furuza-A jest dosyć krótki, dawki należy rozłożyć równomiernie w ciągu dnia.

Jak wspominam przy każdym środku, skutki uboczne mogą, ale nie muszą wystąpić. Należy być przygotowanym na spadki libido, stany lękowe, pobudzenie, zmiany w profilu lipidowym, bezsenność, back pumpsy, zwiększone ciśnienie krwi.

Typowe rezultaty jakie możemy się spodziewać na tym środku to niewątpliwie szybka utrata tłuszczu oraz subtelny wzrost masy mięśniowej. Oczywiście nie możemy zapomnieć o „czystej” diecie, treningu aerobowym i odpoczynku. Użytkownicy po 7 tygodniowym cyklu na dawce 350 mg zgłaszali wzrost masy mięśniowej średnio o 1,5-2 kg i dużą utratę tkanki tłuszczowej.