H-Drol

Nazwy substancji czynnej: 4-chloro-17a-methyl-androst-1,4-diene-3b,17b-diol
Stosunek Androgenny/Anaboliczny: 28/74
Okres półtrwania: 16 godzin
Czas trwania cyklu: 4-6 tygodni
Przeciętna dawka: 50-75 mg dziennie

Halodrol jest prohormonem, który po dostaniu się do żołądka konwertuje do jego aktywnej formy – turinabolu. Ponieważ owa konwersja jest bardzo znikoma, należy stosować większe dawki niż przy innych prohormonach. Halodrol wykazuje działanie podobne do testosteronu, jednak jest nieco mniej androgenny.

Halodrol nie wykazuje żadnych właściwości progesteronowych, nie może też aromatyzować. To wszystko czyni go środkiem w miarę bezpiecznym, dlatego jest polecany dla nowicjuszy w celu oswojenia organizmu  z tego typu substancjami. Z racji tego, że konwertuje do Turinabolu, jest także polecany dla kobiet.

Ponieważ h-drol stosuje się w dość wysokich dawkach, problemem może okazać się grupa 17aa. Także w tym wypadku należy zaopatrzyć się w środki ochronne wobec wątroby.

H-drol dosyć długo się „rozkręca”, dlatego przyrosty są zauważalne dopiero ok. 4 tygodnia. Dosyć duże przyrosty suchej masy mięśniowej, solidne przyrosty siły, waskularyzacja oraz delikatna utrata tkanki tłuszczowej, to efekty jakich można się spodziewać się stosując ten środek.

Przy dobrej diecie i treningu, oraz odpowiednim PCT zdobyte przyrosty są bardzo łatwe do utrzymania. Przyrosty zdobyte na nim są bardzo wolne i stabilne. W ostateczności może być stosowany do staków z innych prohormonami.