stanodrol

Nazwy substancji czynnej: 3-beta-hydroxyetioallocholan-17-one
Stosunek Androgenny/Anaboliczny: b/d
Okres półtrwania: 6-8 h
Czas trwania cyklu: 5-9 tygodni
Przeciętna dawka: 600-1000mg dziennie

Stanodrol to klon popularnego kiedyś Methyl Masterdrol v2, którego efekty obejmują zarówno wzrost suchej masy mięśniowej jak i utratę podskórnego tłuszczu. Zdecydowanie ten środek dominuje jeśli chodzi o energię, skupienie i agresję treningową i przez większość osób jest właśnie stosowany tylko ze względu na to.

Stanodrol należy do grupy najmniej toksycznych środków dostępnych na rynku suplementów. Jako, że nie jest metylowany nie należy obawiać się o negatywny wpływ na wątrobę czy układ pokarmowy. Jak każdy prohormon może powodować zwiększone ciśnienie krwii, zaburzenia gospodarki lipidowej, ale na szczęście jest wiele ziołowych suplementów, które minimalizują te skutki uboczne.

Dawkowanie powinno być dopierane indywidualnie, zależne od celów i użytych środków w cyklu. Jeżeli planujesz użyć Stanodrol jako jedyny środek w cyklu dawkowanie zazwyczaj oscyluje w granicach 600mg dziennie i jest to maksymalna dawka jaką zaleca producent. Zaawansowani użytkownicy mogą użyć znacznie większych dawek, które dochodzą nawet do 1000mg dziennie, jednakże należy liczyć się z dosyć poważnymi skutkami ubocznymi stosowania takiej dawki.

Jeżeli planujesz zastosować dwa środki w cyklu, zalecane dawkowanie Stanodrolu to 300-400mg dziennie, zależne od tej drugiej substancji, jeżeli jest to substancja pokroju m-drola dawkowanie powinno być niższe, a jeżeli drugi środek jest równie łagodny co Stanodrol dawkowanie należy nieco zwiększyć.

Cykle z użyciem Stanodrolu z uwagi na jego łagodny charakter mogą trwać nieco dłużej niż standardowe cykle z użyciem środków metylowanych. Zazwyczaj stosując średnie dawki środka możemy używać go przez okres 5-9 tygodni bez obawy o zdrowie. Jeżeli natomiast planujesz użyć wysokich dawek, skróć długość cyklu do 6-7 tygodni. Ponieważ okreś półtrwania Stanodrolu jest krótki, należy rodzielić dawkę na równę odstępy ok 5-6 godzin w ciągu dnia.

Typowe rezultaty jakich można się spodziewać zależą od wielu czynników, jednak wiele osób notuje spadek nadmiairu tkanki tłuszczowej, zwiększenie suchej masy mięśniowej, przyspieszoną regenerację, oraz niesamowicie intensywne treningi. Średnio przyrosty masy wahają się od 1-2kg przy jednoczesnym traceniu podskórnego tłuszczu.